Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Дорогу на вулиці Героїв України планують відремонтувати до дня міста

Дорогу на вулиці Героїв України планують відремонтувати до дня міста

Підходять до завершення роботи з реконструкції вулиці Героїв України на ділянці від проспекту Б. Хмельницького до Пенсійного фонду. Спочатку там було відновлено і відремонтовано підземні комунікації, зокрема, ті, що належать Тепломережі, зараз триває капітальний ремонт дорожнього полотна

 

Першими ремонт у центрі Мелітополя розпочали працівники КП «Водоканал». За інформацією директора підприємства Сергія Немченка, на цій ділянці міняли зношені мережі каналізаційного колектора на нові пластикові діаметром 400 міліметрів, що посприяло кращому відведенню стоків. Комунальники впевнені, що завдяки цім робоам у найближчі роки аварійних ситуацій вдасться уникнути. Потім свою частину ремонтних робіт там організували бригади ТОВ «Мелітопольські теплові мережі».

 Олена Ялсукова (директор ТОВ «Мелітопольські теплові мережі»): «При проведении весенних гидравлических испытаний были обнаружены порывы. Когда они были вскрыты, и мы просмотрели сети, оказалось, что они в плохом состоянии. В рамках ремонтных работ была заменена теплотрасса на трубу вторичного использования б/у 495 метров трубы диаметром 480 миллиметров с толщиной стенок 8 миллиметров, два конденсатора и задвижки. Большой объем работ не позволил уложиться в короткие сроки».              

 Сьогодні ремонтні роботи підходять до завершення й на вулиці Івана Олексієва. Олена Ялсукова додала, що трубу діаметром 8 міліметрів придбали не нову, що дозволило заощадити бюджетні кошти. На весь комплекс робіт на цьому об’єкті з обласного бюджету було виділено 8 мільонів гривень. Крім того, 800 тисяч надійшло з міського бюджету. До святкування дня міста комунальники планують повністю реконструювати  дорожнє покриття і навести лад на зеленій зоні.