Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Свято для маленьких «чомучок»

Свято для маленьких «чомучок»

З початком вересня новий навчальний рік стартував не тільки у школах і позашкільних навчальних закладах, а й дитячих центрах розвитку дітей. Один з них «Чомучка» в кінці минулого тижня відчинив свої двері для дітвори. Педагоги центру провели для хлопчиків, дівчаток і їх батьків веселе свято

 

Дитячий центр «Чомучка» працює в Мелітополі вже кілька років. Напередодні старту нового сезону занять педагоги та вихованці центру провели для малечі «День відкритих дверей». Свято проходило на свіжому повітрі в галасливій та веселій компанії популярних казкових і мультиплікаційних героїв. Дитячий центр «Чомучка» - це місце, де досвідчені педагоги допомагають дитині пізнавати навколишній світ. На заняттях діти вчаться малювати ліпити, співати, танцювати, читати вірші і просто перебувати в колі інших хлопчаків і дівчаток. На святі відкритих дверей батьки мали можливість ознайомитися з роботою центру.

За словами батьків, які прийшли на свято, такі дитячі центри дуже допомагають мамам і татам, розкриваючи таланти їхніх дітей.

Дитячий центр «Чомучка» чекає найменших мелітопольців і запрошує усіх на заняття. Запис на цей навчальний рік ще триває.