Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Велика зарплатня за неПОГАНУ роботу

Велика зарплатня за неПОГАНУ роботу

В Мелітополі директор одного з найбільш збиткових комунальних підприємств отримує зарплатню, яка є суттєвою навіть для менеджерів та управлінців більш розвинених, ніж Україна, європейських країн. 1,5 тисячі доларів, або 45 тисяч гривень – саме такий оклад встановила команда мера Сергія Мінька керівнику ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» Олені Ялсуковій

 

Як дізналися мелітопольські журналісти, разом зі зміною на керівних посадах ТОВ «Мелітопольські теплові мережі»  людей з команди міського голови, мінялася і їхня зарплатня. Так, останній директор, який аж ніяк не влаштовував Сергія Мінька та Івана Федорова – Костянтин Тюрін, отримував за роботу 8 тисяч гривень. А після того, як місцевій владі врешті-решт вдалося його звільнили, нові керівники Тепломереж – Олексій Козлов, Євген Станков та Олена Ялсукова почали заробляти двозначні суми, які рахуються десяткам тисяч гривень.

 За що ж перші особи Мелітополя настільки вдячні керівникам одного з найзбитковіших підприємств, що встановили їм таку величезну як для Мелітополя, заробітну платню? Роботу, яку у останні роки демонструє ТОВ «Мелітопольські теплові мережі», назвати ефективною язик не повертається: підприємство втрачає споживачів, подекуди це цілі райони міста, яких влада добровільно-примусово переводить на опалення приватними міні-котельнями, які тій самій владі і належать. Більш того, під керівництвом трьох останніх директорів підприємство постійно накопичує борги, а гарантом за їхню реструктуризацію і сплату Сергій Мінько та Іван Федоров люб’язно зробили міський бюджет. На сьогоднішній день загальний борг підприємства перевищує 150 млн гривень. При цьому, складається враження, що кризис-менеджери, що час від часу з’являються на підприємстві завдяки недолугим рішенням міських очільників, приходять туди аби не керувати. Розуміючи, що все, що за їх наказом робить зараз керівний апарат Тепломережі протизаконно, можновладці, мабуть, і готові платити їм величезні гроші за мовчанку. Йдеться не тільки про зарплатню і премії, а й про відступні у випадку звільнення таких директорів, щоб вони не сказали чогось зайвого про темні справи у Теплових мережах.