Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Сьогодні там, а завтра тут

Сьогодні там, а завтра тут

Мелітопольська влада в черговий раз продемонструвала, як можна безглуздо витрачати бюджетні кошти. Цього разу – на прикладі славнозвісного та небезпечного пішохідного переходу біля зупинки «Будинок побуту»Південний». Його чиновники вирішили вже втретє перенести в інше місце

 

Пішохідний перехід біля будинку побуту Південний постійно мігрує з місяця на місце: у межах метрів п’ятдесяти нинішнє перенесення – вже третє, причому, переносять «зебру» з одного кінця зупинки на інший. Між тим, на усіх місцях функціонування цей перехід дуже небезпечний для пішоходів, адже, по-перше, він нерегульований, по-друге, видимість водіям автівок, які проїжджають по проспекту, частково закривають маршрутки, що зупиняються для того, аби провести висадку-посадку пасажирів, а по-третє,  поруч - прехрестя з вулицею Героїв Сталінграду.     Цікаво, що за всіма дорожнім картам і ПДР цей пішохідний перехід розташовується саме біля цього перехрестя. Але спочатку міська влада вирішила його прибрати подалі, у бік авто стоянки, а тепер повертає на старе місце. Між тим, кожне таке рішення «коштує» бюджету кілька тисяч гривень. Мелітопольці, до яких ми зверталися, вважають не доцільними такі «шахи» з пішохідним переходом.

Звичайно ж ані Сергію Міньку, ані Івану Федорову, ані Олексію Тегімбаеву навряд чи будь-хто наважиться пред’явити претензії за нецільове використання бюджетних коштів. Адже ситуація з пішохідним переходом – це крапля в корупційному морі, яке затопило Мелітополь, і у якому чиновники та виконком і досі залишаються на плаву.