Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольська вокалістка взяла участь в зйомках кліпу гурту «KAZKA»

Мелітопольська вокалістка взяла участь в зйомках кліпу гурту «KAZKA»

Знай наших. Мелітопольська вокалістка студії «Дівойс» Кіра Черничко стала учасницею кліпу на пісню «Плакала» популярного українського гурту «Казка». Зйомки кліпу проходили в Києві. Як це було і чому саме наша землячка була обрана з сотень претенденток на участь в музичному проекті, далі в сюжеті Олесі Грусньовой

 

Аудіозапис пісні «Плакала» української групи «Казка» потрапив в інтернет кілька місяців тому, і за цей час композицію прослухали понад п'ятдесяти мільйонів чоловік. Пісня стала популярною, і було прийнято рішення зняти на неї кліп. Претенденток на участь в цьому проекті було близько п'ятисот дівчаток, дівчат і жінок з усієї України у віці від п'яти до сімдесяти років. Спробувала свої сили і наша землячка - вихованка вокальної студії «Дівойс» Кіра Черничко.

 Кіра стала однією з учасниць кліпу поряд з двадцятьма іншими кращими вокалістами з різних куточків нашої країни. Представниці прекрасної статі виконали популярну пісню про дівочу долю, здатність українок відроджуватися через гіркі сльози.  Кліп вже набрав кілька мільйонів переглядів і став популярним не тільки в нашій країні, а й за її межами.

 Керівник вокальної студії «Дівойс» Олена Дорошенко зазначає, що її вихованка дуже талановита і цілеспрямована, тому їй і вдалося стати учасницею такого грандіозного проекту, як зйомка кліпу.

 Зараз Кіра Черничко продовжує активно займатися вокалом, щоб підкорювати нові вершини музичного Олімпу.