Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Де тонко, там і рветься

Де тонко, там і рветься

Сьогодні вранці на вулиці Довженка стався прорив каналізаційного колектора. Саме тієї його частини, яку комунальники нібито нещодавно відремонтували. Не встигли міські чиновники за вже традиційною звичкою на цьому пропаритися, аж як брудні стоки раптом затопили новенький асфальт, який був покладений зверху відремонтованого колектора

 

Команда мера Сергія Мінька, яка завдяки щасливому для чиновників випадку стала розпорядником величезних бюджетних грошей (більше мільярда гривень), одразу ж почала безконтрольно їх витрачати. Десятки мільйонів були кинуті нібито на ремонт інфраструктури міста, але скільки реально було витрачено на це, знає лише Сергій Мінько та його заступники. Між тим, першим показником того, що під приводом ремонтів відбуваються якісь фінансові махінації, є якість виконаних робіт. Якщо все робиться розумно і дотримуються стандарти, то після здачі того чи іншого об’єкту в експлуатацію він функціонує без збоїв певний, прописаний спеціалістами, проміжок часу. Але майже все, що роблять в Мелітополі нинішні можновладці, швидко ламається або виходить з ладу. При цьому бюджетні кошти регулярно списуються. Темпи – ось що сьогодні головне, на противагу якості, адже на тому – скільки ремонтів робиться в місті можна непогано попаритися. Черговий приклад стався на вулиці Довженка, де прорвалися труби колектору, який нещодавно капітально був відремонтований. По закінченні робіт, як і годиться, ділянка буда заасфальтована (принаймні за документами). Тобто або роботи виконували не професіонали, або їм просто не вистачило грошей для якісного виконання поставлених завдань (що більш ймовірно).

Схоже на те, що політика місцевої влади будується саме на тому, щоб щось робити, потім переробляти, а потоім переробляти перероблене. І хай це тягне за собою чергові витрати, гроші ж бюджетні, не власні. Після нічного дощу в черговий раз схибила зливова система на проспекті Богдана Хмельницького (зокрема біля магазину АТБ на перехресті з вулицею Шмідта). Рік тому, після того, як там поклали нове дорожнє покриття, влада чомусь забула про існування зливових систем. Згодом, відгукнувшись на чисельні скарги мелітопольців, комунальникам прийшлося у терміновому порядку буквально вирізати в асфальті отвори для стікання води, але, як свідчить реальність, і цього замало – калюжі продовжують псувати не тільки нерви городянам, а й новенький асфальт. І так, на жаль, майже в усьому.