Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Найстаріша школа міста відзначила ювілей

Найстаріша школа міста відзначила ювілей

Сьогодні відзначив ювілей один з найстаріших навчальних закладів міста – школа №6. Їй виповнилося 95 років. Школа пережила кілька історичних епох, багато видатних подій та дала путівки у життя тисячам випускників

 

Школа №6 – одна з найстаріших у Мелітополі. Вона відкрилася у 1923-му році. Спочатку заклад розміщувався у приміщенні нинішнього торгового центру Пасаж, а у 65-му році школа переїхала на вулицю Монастирську. Як зазначила директор 6-ї школи Ірина Стрєлкова, яка керує нею вже 22-ий рік, школа – це не тільки стіни, це атмосфера, традиції і найголовніше - люди. Директор подякувала учителям, ветеранам праці, техпрацівникам, батькам та учням за спільний внесок у розвиток школи. За 95 років випускниками стали цілі покоління сімей.

Ірина Стрєлкова (директор СШ №6): «Є такі сім`ї, де ще прабабусі у нас вчилися, і тепер вони водять до нас своїх внуків. Випускники – це показник вдячності нам, вчителям».

Вчителів та учнів школи з ювілеєм навчального закладу вітали заступник міського голови Світлана Бойко, начальник управління освіти Ірина Щербак, та численні гості. Серед них – депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Олег Буряк, який давно надає підтримку шостій школі. Так, минулого року зі свого депутатського фонду він виділив кошти на придбання трьох мультимедійних комплексів, а цього року виділив кошти на придбання  обладнання для двох лабораторій у кабінети фізики та хімії. Окрім цього, Олег Буряк разом зі своїм колегою депутатом Віталієм Балицьким профінансували роботу з благоустрою шкільного двору на загальну суму 450 тисяч гривень. А також Олег Буряк та кілька його колег з Опозиційного блоку виділили кошти на придбання ще двох мультимедійних комплексів для 6-ї школи.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Низький уклін нашим першим вчителям за ваш неоціненний труд, який ви вкладаєте в нас, у наших дітей та внуків».

До свята з нагоди 95-річча школи, учні підготували яскраву концертну програму.