Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольці в віршах зізналися в любові до рідного міста

Мелітопольці в віршах зізналися в любові до рідного міста

В останні вихідні вересня Мелітополь відсвяткував 234-ту річницю від дня заснування міста. Минулої суботи, шостого жовтня, пройшло завершальне захід, приурочений до цієї дати. У центральної міської бібліотеки імені Лермонтова відбувся конкурс читців, присвячений Дню міста.


Творчі конкурси в Центральній міській бібліотеці імені Лермонтова проходять досить часто. Цього року поетичне змагання на найкраще читання віршів до Дня міста пройшло під назвою «Я всім розповім про красу свого краю». На конкурс було подано більше сорока заявок,  до участі запрошувалися усі бажаючі, не залежно від віку та освіти. Найчисельнішою категорією стали «Діти» - 29 осіб, «Юнацтво» і «Дорослі» - менше. На поетичному святі звучали як авторські твори, так і вірші місцевих поетів. Одним з найпопулярніших став вірш Валерія Розова «Вечірній Мелітополь».
До складу журі конкурсу увійшли викладачі вищів, бібліотекарі, члени літоб'єднання імені Павла Ловецкого, військовослужбовець, місцеві депутати. Вони оцінювали вміння конкурсантів триматися на сцені, їх артистизм та виконання поетичного твору.
Зі сцени звучали вірші про красу Мелітополя, його історію, пам'ятники і монументи. Кожен учасник конкурсу намагався з любов'ю і теплом передати свої почуття до рідного міста. Ніхто в цей день не залишився
без подарунків: всі учасники і переможці були нагороджені сертифікатами, грамотами, дипломами та призами
від спонсорів. Минулий конкурс в черговий раз підтвердив, що в Мелітополі живуть творчі люди, які люблять своє місто, пишаються ним і є справжніми патріотами своєї малої Батьківщини.