Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Прилаштували або посада – під керівника?

Прилаштували або посада – під керівника?

В Мелітополі створено Центр позашкільної освіти. Ця юридична структура нова, але об’єднала вона добре знайомі центри еколого-натуралістичної і туристично-краєзнавчої творчості та станцію юних техніків. Керувати новим Центром призначено екс-керуючу справами виконкому, колишню регіоналку Олену Дубініну

 

Трудовий та професійний шлях Олени Дубініної – це переважно керівні посади, і якщо спочатку вона займалася педагогічно-виховною діяльністю, то потім перейшла у владні кабінети. Заступник міського голови, керуюча справами виконкому, член виконавчого комітету. Їй дивним чином вдавалося утримувати свої посади майже при кожнім з міських голів Мелітополя. Її ім’я було тісно пов’язане з Партією Регіонів, окрім того Олені Дубініній приписували участь у скандалі з відправленням тітушок на Євромайдан.

Після того, як посаду керуючого виконкому ліквідували, Олена Василівна залишалася членом виконавчого комітету. Аж ось їй було знайдено нове робоче місце, чи, можливо, створене спеціально для неї. Міські чиновники, здається,  щось вже вигадали, але поки що на загал мовчать. Усі три структури, які об’єднали у один центр, непогано працювали самостійно. Але, певно, саме ця їхня самостійність меру та команді стала не до вподоби. Пригадати хоча б епопею з намірами Сергія Мінька та його команди рік тому забрати будівлю екоцентру у його власників. І тільки завдяки розголосу з боку журналістів телекомпанії МТВ-плюс, стійкій позиції депутатів міської ради від Опозиційного блоку, керівника екоцентру Тетяні Кот та батьків вихованців будівлю залишили у спокої. Як ось нова сторінка у історії дитячих центрів: трьох керівників переведено на нижчі посади, а керувати ними трьома призначено Олену Дубініну. В урочистій обстановці директорам шкіл її персонально представив міський голова. І перша ініціатива, з якою вийшла Олена Василівна до колег та чиновників, - це створення студії робототехніки.

 Олена Дубініна (директор Центру позашкільної освіти): «На сегодня в Украине только в пяти областях есть такие студии. Я получила предложение от общественной организации создать студию в Мелитополе. Это поставит на новый уровень внешкольное образование.  Если раньше мы боролись за то, чтобы забрать детей с улицы и занять их, то сегодня их нужно наоборот отрывать от компьютеров. Наша задача создать такой Центр, где бы дети не просто сидели и играли в игры, а создавали свои изобретения и гордились ими. Надеюсь, что Мелитополь в Запорожской области будет, если не первым, то в первой тройке городов с такой студией».

 Мер Сергій Мінько, виступаючи перед педагогами, пообіцяв, що вже наступного року у будівлю екологічного центру буде вкладено великі гроші – і у її ремонт, і у реконструкцію прилеглої території. Чи не може свідчити така раптова зацікавленість влади у об’єкті, у тому числі, і призначення одного керівника трьох структур, що відремонтована за бюджетний кошт будівля потім тишком-нишком відійде якійсь приватній особі. Нажаль, і про це свідчить практика, у Мелітополі це не виключено, коли влада так м’яко стелить, від неї можна очікувати що завгодно.