Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Борітеся – поборете!

Борітеся – поборете!

Мелітопольці почали судову боротьбу з антинародними рішеннями місцевих чиновників на чолі з мером Сергієм Міньком. Перший раунд залишився за громадянами, які домоглися визнання незаконним останнього етапу підвищення ціни за проїзд у міських маршрутках. Але влада не хоче так просто здаватися і має намір оскаржувати постанову служителів Феміди

 

Мелітопольський пенсіонер Олексій Ніколаєнко, відомий своєю активною громадянською позицією, зробив те, що не вдавалося ще нікому – фактично домігся скасування рішення місцевого виконкому про встановлення нинішньої вартості проїзду у 5 гривень у міських маршрутках. Зрозуміло, що поки це лише на папері і теоретично, але перший крок зроблено. В понеділок, 8 жовтня, Запорізький окружний адміністративний суд повністю задовольнив вимоги мелітопольця за позовом, в якому він просив визнати недійсним з моменту прийняття та скасувати рішення виконкому від 14.06.2018 №127 в частині встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в м Мелітополі в розмірі 5,00 грн., а дітям віком від 6 до 14 років і літнім людям - 4,00 грн. Про цю радісну для багатьох городян звістку Олексій Ніколаєнко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. Але, як виявилося у подальшому, чиновники не збираються відміняти своє рішення і мають намір подати апеляцію на цю постанову суду.

Тобто, місцева влада і далі не хоче визнавати свої помилки, продовжуючи працювати на благо своє особисте та невеликої купки городян. Доречі, коли приймалося чергове рішення про підвищення тарифу на проїзд, чиновники заспокоювали мелітопольців тим, що з настанням осені в Мелітополі з’являться комунальні пасажирські автобуси. Між тим, на календарі вже середина жовтня, а в команді мера Сергія Мінька знов тільки обіцяють взятися за закупівлю автобусів. А скільки ще часу знадобиться після цього для їхнього оформлення та випуску на міські маршрути – взагалі невідомо.