Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі побачить світ довідник про нові назви вулиць

У Мелітополі побачить світ довідник про нові назви вулиць

У Мелітополі готується до виходу довідник, в якому буде зібрана інформація про нові назви вулиць нашого міста, перейменованих в рамках Закону про декомунізацію. Вихід довідника буде фінальним етапом проекту міського краєзнавчого музею під назвою «Історично-краєзнавчий лекторій «З нами - наша історія!»

 

Десятого жовтня у міському краєзнавчому музеї відбулася стартова прес-конференція, присвячена початку  інформаційної кампанії освітньо-пізнавального проекту за підтримки Українського Культурного Фонду «Історично-краєзнавчий лекторій  «З нами - наша історія!» про історію нових назв вулиць нашого міста. Учасниками конференції стали співробітники музею. Його директор Лейла Ібрагімова розповіла про проект, реалізація якого проходила кілька місяців і зараз буде продовжуватися: відразу після  вступу в силу Закону про декомунізацію у музеї були організовані громадські слухання, присвячені перейменуванню вулиць, потім заходи, на яких жителів Мелітополя знайомили з новими назвами вулиць і провулків. Цей проект був підтриманий Українським Культурним фондом.

 Фінальним етапом проекту стане видання довідника, в якому буде міститися інформація про новi назви вулиць. Швидше за все, він вийде в світ вже в кінці цього року.

 Освітньо-пізнавальний проект «Історично-краєзнавчий лекторій  «З нами - наша історія!» буде реалізовано протягом жовтня-листопада цього року.