Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітополь комунальний

Мелітополь комунальний

Мелітопольці в соцмережах пропонують владі економити на електроенергії у темний час доби, адже вважають, що у місті аж занадто світло. Як відреагували чиновники на таку пропозицію, а також про те, які заходи вживатимуться аби знизити аварійність на міських дорогах і як триває ремонт дорожнього полотна далі дивіться у комунальному огляді

 

Відомий користувачам інтернету - пенсіонер-активіст Олексій Ніколаєнко у своєму пості у Фейсбуці запропонував чиновникам вимикати вуличне освітлення у темну пору доби. Аж занадто яскраве освітлення, на його думку, заважає  людям спати. А ось тимчасово вимикаючи його місто може зекономити бюджетні кошти. Очільники виконкому щодо цієї пропозиції мають протилежний погляд. За словами заступника мера Івана Федорова, комунальники навпаки планують збільшувати кількість ліхтарів і міняти старі лампи на нові LEDосвітлювачі, які дозволяють економити кошти. Чиновник каже, що повністю відмовитися від нічного освітлення вулиць неможливо, тому що, по-перше, існує затверджений на рівні держави графік включення і відключення вуличного освітлення, а по-друге на темних вулицях, як правило, скоюється більше злочинів. Не схвалять відключення освітлення в нічний час і представники поліції.

 Підрядники продовжують ремонтувати міські дороги, адже погодні умови дозволяють відновлювати асфальтове покриття. Цього тижня вони активізували роботи з відновлення полотна на вулиці Гетьманській в нижній частині міста, де робітники КП «Водоканал» міняли труби каналізаційного колектору в районі перехрестя з вулицею Олександра Невського. Крім того, зараз продовжуються дорожні роботи на вулиці Чернишевського – від Інтеркультурної до Університетської. Вартість робіт на цьому об’єкті складає 700 тисяч гривень. Також активізувалися роботи на вулиці Тишлера – на ділянці від вулиці Козацької до Брив-ла-Гайард. Це дорога з’єднує дві центральні дороги і веде до гаражного кооперативу. Там роботи комунальники планують завершити протягом двох тижнів. 

У Мелітополі планують збільшити кількість бетонно-пластикових ляльок «школярів», таких, які встановлені біля училища культури. Але нові манекени будуть пофарбовані спеціальною фарбою, що святиться вночі. В мерії кажуть, що цю практику попередження водіїв про те, що їм треба гальмувати перед пішохідними переходами, застосують в різних районах Мелітополя на «зебрах» з підвищеною аварійною небезпекою. Це, наприклад, переходи на проспекті 50-річчя Перемоги біля зупинки «Будинок Побуту Південний» і біля парку імені Горького на вулиці Героїв України. Нагадаємо, ініціатива встановити перших пластикових «школярів» на проспекті Б.Хмельницького біля училища культури надійшла від приватного підприємця, який реалізував ідею за свій рахунок.