Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Слава і пошана захисникам України

Слава і пошана захисникам України

Захисників України різних поколінь сьогодні, напередодні свята, вшановували в актовій залі Мелітопольської РДА. На урочисті збори запросили учасників АТО, ветеранів Другої Світової війни, волонтерів, воїнів-афганців, козаків і школярів

 

День захисника України відзначається 14 жовтня, разом зі святом Покрову Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва. Перед початком урочистої частини свята, усі, хто зібрався в залі райдержадміністрації, хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів АТО, які, виконуючи свій обов'язок перед батьківщиною, склали голови на полях битв на південному Сході України. День захисника України відзначається з метою вшановування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, а також сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу. У своєму зверненні до захисників - борців за її незалежність і мирне небо над головою, голова районної держадміністрації Сергій Селевич зазначив, що сила і мужність нашого народу грунтуються на любові до Батьківщини і рідної землі, тому її необхідно захищати.

Потім пройшла церемонія нагородження захисників Вітчизни. За відмінне виконання конституційного обов'язку, мужність, високу професійну майстерність, зразкову військову дисципліну і з нагоди святкування Дня захисника України воїнів антитерористичної операції нагородили почесними грамотами запорізьких обласних і мелітопольських районних адміністрацій і рад. Творчі колективи сільських будинків культури підготували для гостей святковий концерт.