Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ З Днем захисника привітали ветеранів другої світової

З Днем захисника привітали ветеранів другої світової

Напередодні Дня захисника та 75-ї річниці звільнення Мелітопольщини від фашистських загарбників отримали вітання ветерани першої світової, що мешкають у селі Новобогданівка. Депутати Опозиційного блоку передали ветеранам вітання та матеріальну допомогу від народного депутата України Євгена Балицького

 

У селі Новобогданівка у вісімдесятих роках було аж 200 ветеранів війни, а цьогоріч їх лишилося усього четверо. Депутат Мелітопольської районної ради від Опозиційного блоку Олександр Стасюк вітав ветеранів від імені народного депутата Укпаїни Євгена Балицького. 91-річний  Іван Трофимович Михайлюта учасник бойових дій. Розповідає, що на війну його призвали у 43-ому році, якраз, коли Мелітопольщину звільнили від фашистів. Його направили у групу саперів і він займався розмінуванням територій. Згадує, що небезпечних боєприпасів було дуже багато.

Іван Михайлюта (ветеран другої світової війни): «Кучі були снарядів. Ми збирали їх і везли у сарай. А потім його підірвали. Тут такого наробили, поруч ферма була, усі тварини розбіглися».

Зараз, каже Іван Михайлюта, вік дається взнаки, днями він повернувся з лікарні. Тож матеріальна допомога від народного депутата України Євгена Балицького, яку разом з вітаннями  ветеранові передав депутат Олександр Стасюк, буде дуже доречна. Він побажав ветерану здоров’я і бадьорого н настрою. Завітав депутат і до Петра Поправко, йому теж 91 рік, пересуватися самостійно він не в змозі, за ним доглядає донька. Вона розповіла, що батько пішов на фронт у 44-ому, звільняв Україну та Європу, за що має орден. Олександр Стасюк подякував Петру Омеляновичу за його внесок у перемогу, привітав його та передав матеріальну допомогу від народного депутата Євгена Балицького.