Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ З Днем захисника України

З Днем захисника України

14-го жовтня Україна відзначатиме одразу три свята – день Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України, який затвердили у 2014-му році. Напередодні свят мелітопольських захисників сьогодні вшановували в міськвиконкомі

 

Згідно з указом Президента України, підписаним ще в 2014-му році, свято Дня захисника України відзначається 14-го жовтня. Цей день є офіційно святковим і вихідним. Свято було засноване з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості. У залі мелітопольського виконкому сьогодні вшановували військовослужбовців. В їх адресу прозвучало багато теплих слів.

З нагоди Дня захисника України військовослужбовців нагородили медалями за оборону рідної держави. Крім того, напередодні свята згадали й про наших співвітчизників, які загинули на полях битв. Їх пам'ять ушанували хвилиною мовчання.

Були цього дня в залі і мелітопольські волонтери. Зі святом усіх присутніх привітали творчі колективи Мелітополя.