Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Прибудинковий неблагоустрій

Прибудинковий неблагоустрій

У той час, як в центрі міста повним ходом проводиться ремонт центральних та внутрішньобудинкових доріг і тротуарів, жителям найстарішого на Новому Мелітополі будинку №392 про це доводиться лише мріяти. У дворі цієї п’ятиповерхівки можна побачити одну розбиту вщент дорогу, а пішохідних доріжок біля будівлі там взагалі немає

 

Попри те, що дороги в Мелітополі щорічно ремонтуються, скарг на них від городян, що мешкають у будинках на локальних внутрішніх вулицях, не стає менше. У серпні цього року жителі будинку №392 на вулиці Інтеркультурна (раніше Дзержинського) відсвяткували 50-річний ювілей своєї п’ятиповерхівки, яка першою була заселена на Новому Мелітополі. За півстоліття дорога на прибудинковій території жодного разу не бачила навіть елементарного ямкового ремонту, не кажучи вже про капітальний. Дорога уздовж під'їздів  знаходиться в жахливому стані, парковки взагалі немає. Дорожній ремонт там не робили ніколи - асфальт розкришився, пісок і пил - влітку, бруд і калюжі взимку і восени.

 Людмила Паладова (старша по будинку №392 на вул. Інтеркультурній): «Отмостку сделали мы сами, но ходить там опасно, потому что вы видите, какие у нас балконы. Особенно в гололед  и снег опасно там ходить, да и не положено там ходить вообще-то, но у нас нет никакой дорожки, а дорога – сами видите, какая. Вся в ямах и ухабинах. Сколько лет мы уже мучаемся. Дождь пройдет – негде пройти. Рядом дома 396, 398 сделали нормально, а до нас почему-то очередь не доходит.14 лет я здесь старшая по дому. Каждый год пишу заявления. Сразу это был КП «Жилмассив». Присылали мне ответы, что в следующем году сделаем и так каждый год. Вот так и живем».

 Майже всі будинки в районі Нового Мелітополя охоплені роботами, окрім їхнього, обурюється мешканець будинку Євген Кравець. Причому у сусідніх будинків, до яких потрібно проходити  через прибудинкову територію, доріжки  відремонтовані, розширені, покладений новий асфальт чи тротуарна плитка і є парковка для машин. А найбільше пенсіонера обурює той факт, що на його дім ні влада на чолі з мером Сергієм Міньком, ні комунальники зовсім не звертають уваги.

 Євген Кравець (мешканець будинку №392 на вул. Інтеркультурній): «Дом наш стоит ниже. Бордюры подняли, а оттуда вода всегда сбегает и у нас здесь озеро. Балконы сыпятся. В прошлом году человеку с нашего дома сосульки упали на голову и на плечо. Получается, что ходить негде. Сколько мы не добивались, ничего нам не помогают. Хотим, чтоб нам сделали пешеходную дорожку. Это единственный дом, где под окнами сделана дорога, а пешеходной дорожки нет».

 За словами старшої по будинку Людмили Паладової, вже протягом багатьох років вона звертається з заявами до керівництва житлово-комунального господарства, але чиновники лише обмежуються обіцянками, а двір залишається з розбитою дорогою і без тротуару.