Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Світ душі Валерія Розова: мелітопольський поет відзначив ювілей

Світ душі Валерія Розова: мелітопольський поет відзначив ювілей

Десятого жовтня в Мелітополі відбулося свято справжньої поезії – прихильників своєї творчості зібрав відомий у місті поет Валерій Розов. Усі вони зібралися у читальній залі центральної міської бібліотеки імені Лермонтова

 

Валерій Розов вірші пише з дитинства. Його твори добре знають читачі нашого регіону і не тільки. Вірші поета друкувалися і продовжують друкуватися у багатьох виданнях. 25 віршів Валерія Розова покладені на музику. Він лауреат обласного конкурсу авторського читання, член літоб'єднання імені Павла Ловецкого, автор поетичних збірок «Откровение», «В стране чувств», «Мир души моей», «Времена года» та інших. Свого часу Валерій Розов вів авторську програму на місцевому телебаченні, де зустрічався з відомими музичними виконавцями і діячами культури. Цього року Валерію Розову виповнилося сімдесят років. На творчий вечір, присвячений ювілею поета, завітали рідні та друзі Валерія Олексійовича, місцеві письменники, поети, краєзнавці та всі ті, хто цінує його талант.

На зустрічі звучали вірші Валерія Розова, які виконали як гості свята, так і сам ювіляр.

На творчому ювілеї гості говорили про те, що твори Валерія Розова прості та щирі, напевно, саме тому у автора так багато відданих читачів. Вірші Валерія Розова про рідний Мелітополь назавжди увійшли до золотого літературного  фонду нашого міста.