Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Пропозиції Євгена Балицького враховані у проекті Держбюджету

Пропозиції Євгена Балицького враховані у проекті Держбюджету

Народний депутат України Євген Балицький, який представляє у Верховній Раді Мелітополь та Мелітопольський район, вніс пропозиції до проекту головного кошторису країни, сформовані за поданнями органів місцевого самоврядування щодо виділення субвенцій на здійснення заходів, спрямованих на соціально-економічний розвиток цих територій. 18 жовтня, Верховною Радою було розглянуто та прийнято у першому читанні проект Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік». Пропозиції народного депутата враховано у головному фінансовому документі країни

 

При підготовці законопроекту до першого читання бюджетним комітетом за участю Міністерства фінансів і Рахункової палати було опрацьовано 2 тисячі 71 пропозиція народних депутатів та комітетів. Завдяки наполегливим діям народного депутата Євгена Балицького та наданими ним переконливими та вмотивованими висновками, частково до переліку об’єктів, що фінансуватимуться за рахунок основного державного кошторису у 2019 році, внесено низку важливих пропозицій.

Голосуванням у першому читанні депутати підтримали надані до проекту бюджету на 2019 рік пропозиції народного депутата Євгена Балицького щодо виділення субвенцій з державного бюджету на здійснення заходів, спрямованих на соціально-економічний розвиток Мелітополя в  обсязі 258 з половиною мільйонів гривень.

Зокрема, ці кошти будуть спрямовані на капітальний ремонт автомобільного шляхопроводу на вул. Дзержинського, реконструкцію центральних очисних споруд «Водоканалу» та будівлі клініко-діагностичної лабораторії КУ «Територіальне медичне об'єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої допомоги», на будівництво водноспортивного комплексу на вул. Я. Мудрого, заміну вікон на енергоефективні – в навчальних та дошкільних закладах міста, ремонт автомобільних доріг тощо.

Майже 50 мільйонів гривень державних субвенцій, за пропозицією народного депутата Євгена Балицького передбачено виділити для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку населених пунктів Мелітопольського району. Їх планується спрямувати на реконструкцію частини нежитлових приміщень Данило-Іванівської ЗШ, на реконструкцію мережі водопостачання сіл Трудове і Полянівка, реконструкцію будинку культури в селищі Фруктове, будівництво футбольного поля в с. Костянтинівка, на капітальний ремонт дитячого садка «Теремок» в с. Костянтинівка та низку інших соціальних об’єктів.