Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Атака на пенсіонерів

Атака на пенсіонерів

Мелітопольцям, що проживають у приватному секторі на вулиці Дружби, комунальники перестали приносити квитанції для розрахунку за спожиту електроенергію. Тепер пенсіонери, серед яких багато осіб мають проблеми зі здоров’ям, вимушені нести додаткові фінансові витрати зі своїх невеликих пенсій на маршрутки, які до того ж в цьому районі міста ходять через раз

 

Жителі вулиці Дружби обурені з приводу того, що вже протягом кількох місяців не отримують від енергетиків розрахункові квитанції. Показники лічильників за спожиту електроенергію люди знімають самостійно і після цього на двох маршрутках з пересадками прямують до комунальних установ, щоб там їм спеціалісти заповнили платіжки. Городяни кажуть, що за кожен бланк зі своїх пенсій вони сплачують по 5 гривень.

 Людмила Косликова (жителька будинку №61 на вул. Дружби): «Мы пенсионеры, ходить не можем – слепые, хромые. И чтобы туда съездить, надо 2-мя автобусами. А там еще сколько нам надо пройти. Я, например, до автобуса не могу доползти и что теперь делать? Как нам платить? Каждый месяц платить надо, потом нам такие показания предъявят… Они заявляют, что не будут ходить, потому что штата нет. А причем тут народ?»

 Василь Антоненко (жителька будинку №63 на вул. Дружби): «Платежки неизвестно откуда они берут. По среднему так рассчитывают, а мы влазим в долги. Ездить мы не можем. В каждой квитанции за свет, за газ написано – уплатите в течение 5-ти дней. А если я на автобусе буду їздить, сколько у меня улетит денег на пенсию мою мизерную?»

 Ходити пішки до різних установ, щоб розраховуватися за комунальні послуги, більшість жителів вулиці Дружби не в змозі, тому залишається один варіант – користатися маршрутками, але й з транспортом існують певні проблеми.

 Лідія Бегова (жителька будинку №54 на вул. Дружби): «Скажу за маршрутки наши, как они ходят. Чтобы уехать отсюда, надо столько времени стоять ждать. То одной нету, то двух нету и люди у нас постоянно здесь ходят пешком. Мы уже не ждем и на маршрутки не надеемся. Но я такая, что побежала и что-то узнала, а как они пойдут и узнают? Как богом забыта улица – везде и свет делают, и дороги делают и автобусы хзодят, а у нас ничего нету».

 Також мешканці цього району міста скаржаться на те, що останнім часом у них відсутнє вуличне освітлення, хоча зовсім недавно на вулиці Дружби комунальники встановили нові сучасні ліхтарі.