Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Політичний хамелеонізм

Політичний хамелеонізм

З наближенням виборів значна частина політиків, щоб сподобатися виборцям, починає говорити виключно те, що хочуть чути люди. І їх зовсім не бентежить те, що найчастіше їх слова суперечать їх же справам. Головне – залишити приємне враження. Мер Мелітополя Сергій Мінько у цьому аспекті дає фору будь-якому з місцевих чиновників

 

Під час візиту до мелітопольського товариства інвалідів та ветеранів війни до міського голови Сергія Мінька звернулися люди похилого віку, що пережили повоєнну розруху. Вони задали меру логічне питання, як зараз в умовах жорсткої цензури розповідати підростаючому поколінню про другу світову війну, де загинули мільйони українців. Те, що відповів Сергій Мінько, м’яко кажучи, здивувало. Адже цей представник Блоку Петра Порошенка, політичної сили, що, нагадаємо, зараз знаходиться при владі, почав розповідати  про те, що історію про війну нікому не вдасться переписати на догоду політикам і про неї потрібно постійно пам’ятати і передавати це нащадкам. Тобто мер казав прямо протилежне від того, що робить його партія і він особисто. Бо саме при Сергієві Мінько з арки площи Перемоги був прибраний однойменний орден, змінені назви вулиць тощо.

Цікаво, що така поведінка головного чиновника Мелітополя йому притаманна була і раніше. Якщо хто не пам’ятає, то Сергій Мінько – колишній член Партії Регіонів, що повністю підтримував політику Віктора Януковіча. І навіть коли той втік,  він спершу ще транслював ідеї, які аж ніяк не личать патріоту в умовах війни з Росією. А саме – мер привселюдно виступав за торгівлю з країною-агресором та обіцяв не відправляти на війну мелітопольців. Але потім відбулося чудове перетворення і Сергій Мінько змінив свої погляді на протилежні. Чи не змінив? В цьому навряд чи впевнені навіть ті патріотичні сили Мелітополя, за допомогою у тому числі яких  мер прийшов до влади. Можна тільки припускати, де, у якому таборі, з’явиться цей майстер політичних перетворень у випадку програшу на президентських виборах  нинішнього гаранта Петра Порошенка.