Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Заручники ситуації

Заручники ситуації

Опалювальний сезон, що розпочався у Мелітополі минулого тижня, нажаль, порадував мешканців не всіх будинків. Ось, наприклад, у другому під’їзді будинку №36/1 на проспекті 50-річча Перемоги батареї потеплішали лише вчора, 6-го листопада. Що спричинило таку затримку, люди розповіли нашій знімальній групі

 

У той час, коли майже усі мелітопольці вже грілися у квартирах, мешканці другого під’їзду будинку 36/1 про опалення тільки мріяли. Люди впевнені, що опалення у їхніх квартирах було відсутнє через головну причину, а саме – масштабні ремонті роботи, що тривають на першому поверсі. Перебудовується та перепланується приміщення колишньої лифтерної. Звичайно, сам ремонт не є порушенням і усі мешканці багатоповерхівок рано чи пізно його роблять. Між тим, люди більшою мірою стурбовані незручностями, які стали його наслідком. Буде у колишній ліфтерній квартира, чи нежитлове приміщення – мешканці не знають. А ось що очевидно, так ще гори будівельного сміття, які зростають щодня біля під’їзду. 

 Ольга Тертишная (жителька буд. №36/1 на проспекті 50-річча Перемоги): «Мы сами видели, как снесли простенки, как выбивалась дверь. Когда я стояла с маленьким ребенком на руках, они выбивали дверь кувалдой и даже не видели, что мы стоим. Надо же по-человечески понимать, что здесь живут еще и другие люди. Стояла пыль, мы ругались со строителями. Кто будет хозяином этой квартиры и что здесь будет - хотелось бы очень знать. Если это будет офис, нам не хотелось бы, чтобы это был проходной двор. Для этого у нас и стоит домофон, и мы не открываем посторонним двери. Хотелось, чтобы здесь навели порядок. Этот мусор – это ужас просто. Дети здесь играют и мы их туда не подпускаем. В подъезде пыль стояла до 5-го этажа». 

 Катерина Кузьменко (жителька буд. №36/1 на проспекті 50-річча Перемоги): «Мусор находится здесь с августа. Раньше была диспетчерская и вход был с улицы, а теперь сделали вход с подъезда. Ремонт, который летом был в подъезде, нарушен. Основная проблема в том, что были отрезаны трубы отопительные и жильцы остались без отопления. Когда весь дом был отапливаемым с пятницы, нам включили отопление только лишь вчера. А оплачивать мы будем с 1-го ноября, как у нас в стране обычно бывает».

 Справа у тому, кажуть люди, що на три під’їзди їхнього будинку є лише один лічильник, тому мешканці 2-го під’їзду обурені з приводу того, що, не маючи опалення кілька днів, вони вимушені будуть його оплатити. А як можна оплачувати те, чого не маєш? Зі своїми вимогами - включити опалення мешканці під’їзду зверталися і у виконком, і у КП «Житломасив», але на їхні звернення ніхто не відреагував. Тоді мелітопольці вимушені були зателефонувати на «гарячу лінію» обласної адміністрації і поскаржитися губернатору. Після цього опалення нарешті у їхньому другому під’їзді увімкнули.