Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутат Олег Буряк: сучасним дітям – сучасні технології!

Депутат Олег Буряк: сучасним дітям – сучасні технології!

Депутати Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку цьогоріч спрямували особливу увагу на сферу освіти Мелітополя. Для того, щоб зробити процес отримання знань більш цікавим і ефективним, депутати виділили із своїх фондів кошти на придбання сучасних мультимедійних комплексів для 16-ти шкіл та 17-ти дитячих садків міста. Дитячі садки №1, 20, 36 і 48 сьогодні відвідав депутат Олег Буряк

 

Дитячий садок №36 «Берізка» розташований на вулиці Гетьманській, це невеликий заклад, його відвідують 130 дітей. Мультимедійний комплекс для дитсадка придбаний за кошти з депутатського фонду депутата Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Олега Буряка. Він приїхав у дитячий садок поспілкуватися з керівництвом закладу, дізнатися, чи є проблеми з підключенням та використанням сучасної техніки. З’ясувалося, що є незначні технічні нюанси, але вже найближчими днями мультимедійний комплекс працюватиме і діти зможуть отримувати знання у цікавій пізнавальній формі.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): Що треба робити на цій дошці? Грати! А окрім ігор, що ще можна робити? Алфавіт вчити, цифри!»

Поспілкувавшись із дошкільнятами, Олег Буряк переконався, що дітям у цьому віці цікаво пізнавати світ через новітні технології. Такий же мультимедійний комплекс вже встановлено і у дитячому садку №1, це один з найстаріших дошкільних навчальних закладів, його відвідують 180 дітей.  Методист і вихователі  наразі освоюють роботу з мультимедійним комплексом, до якого входять ноутбук, проектор та інтерактивна дошка.

Галина Усова (завідуюча ДНЗ №1): «Я хочу подякувати за цей подарунок, який дозволяє нам впроваджувати  нові технології. Ми його використовувати його на ранках, на святах, діти дуже задоволені».

Депутат подякував колективу дитсадка за активну роботу з впровадження новітніх технологій та запросив на тренінг, який буде проводитися для методистів дошкільних навчальних закладів з метою навчити їх ефективно використовувати мультимедійні комплекси.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Оскільки це нова техніка і не всі можуть нею користуватися, прийнято рішення у вівторок, середу і четвер на базі 44 дитсадка провести тренінг, на базі МДПУ є спеціалісти, вони проведуть тренінг».

А після того, як депутати обласної ради від Опозиційного блоку відвідали дитячий садок №44, де побували на занятті у комп’ютерному класі, у них виникла ідея у наступному році за кошти зі своїх фондів придбати такі ж комп’ютерні класи для усіх дитсадків, де вже є мультимедійні комплекси.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Ми у себе вже в групі депутатів обговорили це питання, і наступного року плануємо закупити такі класи для усіх 16-ти дитсадків, де встановлені мультимедійні комплекси».