Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Безлад в центрі міста на мікрорайоні

Безлад в центрі міста на мікрорайоні

Мешканці будинку №36/1 обурені відношенням керівництва КП «Житломасив» і мелітопольської влади до їх проблем. Комунальники обіцяли людям «золоті гори», а замість якісного ремонту в 2-му під’їзді зробили звичайнісіньку халтуру. Крім того, через постійну вологу в температурному шві багатоповерхівки в деяких квартирах стіни почорніли і покрилися пліснявою, а звернення людей до «Житломасиву» залишилося лише пустим стуком у закриті двері

 

Нинішній стан 2-го під'їзду будинку №36/1 навіть аварійним важко назвати. Довгоочікуваний ремонт у під’їзді КП «Житломасив» зробив влітку цього року. Між тим, як кажуть люди, зробили зовсім не те, що обіцяли. А обіцяли комунальники, зокрема, замінити старі дерев’яні вікна на сучасні пластикові і зробити якісний ремонт. Між тим, цього зроблено не було. Окрім того, що опалювальний сезон у під’їзді розпочався зі значним затриманням, виявилося, що до нього будинок належним чином не підготовили. Наприклад, крізь щілини у температурному шві до квартир потрапляє волога, яка згодом провокує появу чорної плісняви. Ольга Тертишна мешкає на 5-му поверсі, каже, що у дитячій кімнаті взимку на стіни не просихають,а отже, вкриваються пліснявою. Ольга неодноразово зверталася до КП «Житломасив», особисто до директора Сергія Павленка, але марно.

 Ольга Тертишна (мешканка будинку): «Сказали, что температурные швы не заделывают, но оцинковкой забивают. Писали 2 раза завление. Пришли мне 2 официальных ответа о том, что в мае должны были заделать этот шов. Это ответ на 1-е заявление. В ответе на 2-е заявление написали, что уже в августе сделают. До сих пор ничего, сей час уже ноябрь. К этому заявлению прилагала фото, где стена действительно черная. Получается, что КП «Жилмассив» просто бездействует».

 Ніна Паламарчук (мешканка будинку): «С людьми никто не считается. Вроде мы тут вообще не люди, особенно пенсионеры».  

 Найцікавіше те, що з фасаду багатоповерхівка виблискує яскравими вогнями магазинів, а ось у внутрішньому дворі, як і в усій будівлі, справжня розруха.