Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Нелегал здивував

Нелегал здивував

Члени виконкому, які сьогодні зібралися на своє чергове засідання, відверто здивувалися, коли начальник відділу транспорту та зв’язку Галина Кучеркова повідомила про те, що на міському маршруті №7 працював нелегал. Цим, власне, ніхто не здивувався, адже цим питанням влада не займається, сфера пасажироперевезень існує ледве не автономно від усіх. Подив був далі, коли начальник сектору транспорту повідомила про те, що нелегала не просто виявили, але й розірвали з ним угоду. Згодом, Галина Кучеркова пояснила, як таке могло трапитися

Галина Кучеркова (начальник відділу транспорту та зв’язку): «На 7 маршруті конкурс виграв один перевізник, а працював інший. Директор транспортного підприємства не міг знайти спільної мови з водієм, отже так вийшло. Ми розірвали договір і зараз призначили тимчасового перевізника». 

 Ні для кого не є секретом, що транспортна сфера у Мелітополі живе власним життям, владі не хочеться сваритися з перевізниками, аби не втратити таку кількість потенційних виборців. Можливо саме з цієї причини гальмується вирішення питання з придбанням автобусів, які обіцяв ще влітку міський голова. Нагадаємо, наприкінці серпня й у вересні чиновники чи не силоміць заставляли депутатів дати згоду на отримання кредитних коштів у сумі 50 мільйонів. І придбання автобусів було чи не основною причиною чого депутатський корпус має на це погодитися. За обіцянками вивести закуплені автобуси на маршрути іще у вересні, чиновники вигадують нові, на їхню думку, ніби то об’єктивні причини. Між тим,  автобусів як не було, так досі і немає.