Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутат Олег Буряк: село не можна обходити увагою

Депутат Олег Буряк: село не можна обходити увагою

Депутати Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку ефективно використали кошти зі свої депутатських фондів цього року, і вже окреслюють плани на рік майбутній. З метою дізнатися про потреби територій, депутат Олег Буряк здійснює робочі виїзди, сьогодні він побував у селі Вознесенка

Робочий візит до села Вознесенка депутат Запорізької обласної ради від Опозицйного блоку Олег Буряк розпочав зі спілкування з сільським головою Ольгою Гарабаджиу. Вона розповіла про нагальні сільські проблеми, у тому числі і про розбиті дороги. За словами Ольги Гарабаджиу, цьогоріч Облавтодор взявся ремонтувати центральну дорогу села, яка є дорогою обласного значення, але роботу до кінця не зробили, ремонтники залишили вирубані ями і поїхали. Сільський голова обурена таким безвідповідальним ставленням до села. Олег Буряк запропонував Ользі Гарабаджиу підтримку у обласні раді у вирішенні питання завершення ремонту дороги. Після спілкування у сільській раді, сільський голова ознайомила депутата з об’єктами соціальної інфраструктури. Спочатку побували у амбулаторії, де у 2013-ому році був зроблений ремонт за позабюджетні кошти. Тут створені належні і комфортні умови як для пацієнтів, так і для медперсоналу, ведуть прийом терапевт та педіатр, є фізіотерапевтичний кабінет та лабораторія.  Після цього відвідали Вознесенський дитячий садок, де також створено комфорт та домашній затишок для 176 вихованців. Олег Буряк планує виділити зі свого депутатського фонду наступного року кошти на придбання для дитячого садочка села Вознесенка сучасного мультимедійного комплексу.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): Я подивився, тут все з душею зроблено.

Ольга Гарабаджиу (Вознесенівський сільський голова): Я заздалегідь дякую, це буде дуже приємно, бо нам мало хто приділяє увагу.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): Я буду на наступний рік виступати з ініціативою, щоб збільшили депутатський фонд.

Окрім дитячого садка, Олег Буряк включив у свій план на наступний рік  придбання мультимедійного комплексу і для Вознесенівської школи.