Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Зросли ціни на залізничні квитки

Зросли ціни на залізничні квитки

Напередодні Нового року в Україні стрімко дорожчає хліб та інші продукти харчування, товари першої необхідності, зростають тарифи на комунальні послуги, і, як стало відомо, черговий подарунок до свята піднесла «Укрзалізниця», суттєво піднявши ціни на квитки на потяги

 

Четвертого грудня було відкрито продаж квитків на потяги, що курсують після п'ятнадцятого грудня. Ціни на квитки суттєво зросли. Наприклад, якщо зараз на поїзді № 12 дістатися з Мелітополя до столиці в купе можна за 599 гривень., то з середини грудня вартість проїзду складе вже 765 гривень. Поїздка в вагоні класу «люкс» обійдеться майже в дві тисячі гривень. Також з'ясувалося, що з десятого грудня зі складу поїзда №12 «Новоолексіївка-Київ» взагалі приберуть плацкартні вагони. Вони завжди користуються великою популярністю у пасажирів, з огляду на високу ціну на квитки купи і люкс. Мелітопольці вкрай обурені цим фактом. Тоді як в усіх країнах світу напередодні свят починають діяти різні знижки, в Україні все робиться, щоб змусити українців іще більше затягнути паски. Люди змушені сидіти вдома і відмовляти собі в поїздках.

 Люди. « Я никуда не езжу…сижу дома…Это кошмар! Дети-студенты едут домой на праздники к родителям…а они цены поднимают!»

 Варто відзначити, що напередодні Нового року у розкладі потягів станції «Мелітополь» додалися два додаткових поїзди в бік Києва і Дніпра.