Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Заплутана справа

Заплутана справа

Історія з передачею хабара депутату міської ради минулого скликання Максиму Зубарєву та анти корупціонеру Миколі Коржилову від тоді ще в.о. міського голови Сергія Мінька отримала своє продовження, а точніше на даному етапі, завершення. Запорізький апеляційний суд скасував рішення Мелітопольського міськрайонного суду, у якому першим двом особам був винесений вирок у вигляді тюремного ув’язнення

 

Нагадаємо, перебуваючи депутатом Мелітопольської міської ради від тепер вже забороненої комуністичної партії Максим Зубарєв неодноразово виступав з пропозицією зняття з посади секретаря міськради Сергія Мінька. Після цього, за дивним збігом обставин, на обранця, наприкінці 2014 року, було скоєно напад на невідомими особами, а потім взагалі у 2015-му він опинився за гратами. Правоохоронці розповіли, що затримали Максима Зубарєва та його посередника Миколу Коржилова під час отримання хабара у розмірі 7 тисяч доларів від Сергія Мінька за те, що депутат відкличе з розгляду сесії міськради проект рішення про дострокове відсторонення від виконання обов'язків секретаря міськради, та в.о. мера. Ось як прокоментував тоді цю подію один з фігурантів цієї скандальної справи Сергій Мінько.

Цікаво, що під час суду адвокати обвинувачених вимагали, щоб справа розглядалася у Апеляційному суді. Але їх не почули і 7 червня 2017 року вирок Максиму Зубарєву та Миколі Коржилову виносив Мелітопольській міськрайонний суд.  Депутат отримав три роки позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Посереднику «дали» на рік менше. Це рішення було оскаржено у Запорізькому апеляційному суді. А запорізький суд відмінив рішення Мелітопольського суду і відправив цю справу на доопрацювання. Отже, остаточна крапка у справі поки що не поставлена, а отже, усі фігуранти справи мають ті чи інші підстави аби продовжувати хвилюватися за своє майбутнє.