Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Першочергова увага – школам і дитсадкам

Першочергова увага – школам і дитсадкам

Депутати Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку звітують про свою роботу за рік. Так, завдяки раціональному використанню ними коштів зі своїх депутатських фондів, дитячі садки і школи міста й району отримали сучасне обладнання

 

Для того, щоб ознайомитися, наскільки ефективно освоєні кошти з депутатських фондів, на свій виборчий округ до Мелітополя приїхав депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Віталій Литовка.  За кошти з його депутатського фонду придбані сучасні мультимедійні комплекси у дитячі садки №43, 41, 29, та у школу №4. Четвертій школі Віталій Литовка виділив зі свого фонду майже 85 тисяч гривень на придбання двох мультимедійних комплексів. Один з них встановлений у кабінеті інформатики і вже активно застосовується і на інформатиці, і на інших уроках. За словами вчителів,  завдяки сучасному обладнанню дітям набагато цікавіше сприймати навчальний матеріал. 

 Анжеліна Коваленко (директор СШ №): «Дякую вам за такий подарунок. Дві дошки маємо, використовуємо на усіх предметах – і на математиці, і на фізиці, хімії. Дітям дуже цікаво навчатися».

 Віталій Литовка (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Дуже приємно, що дошка не просто висить, а використовується за призначенням. Добре, що діти вивчають такі технології».

 Окрім двох мультимедійних комплексів від Віталія Литовки, четверта школа цьогоріч отримала сучасний комп’ютерний клас з 15-ти комп’ютерів, придбаний за кошти з фонду ще одного депутата облради від Опозиційного блоку – Віталія Балицького. Загальна вартість комп’ютерів – 150 тисяч гривень.

 Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Це яскравий приклад синергії. Коли два депутати доклали зусиль і забезпечили школу. І усе це – за кошти платників податків».

 Олег Буряк додав, що депутати Опоблоку будуть добиватися збільшення обсягів депутатських фондів на наступний рік, для того, щоб мати можливість реалізувати на своїх територіях ще більше соціальних проектів.