Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Бюджет пройшов «як по маслу»

Бюджет пройшов «як по маслу»

Бюджет Мелітополя на 2019 рік прийнятий. За це сьогодні на черговій 45-ій сесії міської ради проголосувала більшість депутатів. Слід зазначити, що представників фракції Опозиційного блоку в залі не було

 

Бюджетна сесія тривала не довго – менше години. За цей час депутати та міський голова встигли не тільки затвердити головний фінансовий документ Мелітополя на наступний рік, а й привітати один одного з днем місцевого самоврядування. Власне кажучи, майже за всі питання обранці голосували пакетами,  з виступаючих погодились вислухати тільки головного фінансиста міста Яну Чабан. Вона коротко розповіла про основні положення рекордного за розміром бюджету - 2019-ть.

Головний акцент для присутніх  влада зробила на бюджету розвитку – він становитиме 87 млн гривень. За словами чиновників, це лише початок, ще 320 млн гривень надійдуть у цей кошик протягом року за рахунок інвестицій та інших напрямків доходу. Нагадаємо, саме за рахунок цих грошей ведеться благоустрій міста.

Отже 29 депутатів, за виключенням окремих питань, які не підтримали представники Партії ветеранів Афганістану, віддали свої голоси за головний фінансовий документ Мелітополя на 2019 рік. При цьому мер Мелітополя Сергій Мінько та підконтрольні йому обранці  в ході засідання декілька раз наголошували, що всі питання щодо бюджету  обговорювалися в депутатських комісіях і всі зауваження були враховані.