Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Слуг народу привітали з Днем місцевого самоврядування

Слуг народу привітали з Днем місцевого самоврядування

Сьогодні, 7-го грудня, в Україні відзначається день працівників місцевого самоврядування. Це професійне свято усіх, хто працює у сільських, міських, районних та обласних радах, міськвиконкомах та районних і обласних адміністраціях. Усіх, хто працює у структурі влади Мелітопольського району, вітали сьогодні у райдержадміністрації

 

Органи місцевого самоврядування Мелітопольського району сьогодні представляють 332 обранці, 269 з яких працюють у селах та селищах,  троє - у обласній раді, у районній – 34 депутати. Усі вони представляють різні політичні партії, але мають спільну мету – забезпечення стабільної життєдіяльності та розвитку Мелітопольського району . Цього року у районі були створені дві об’єднані територіальні громади.

 Олександр Мордік (голова Мелітопольської районної ради): «У нас створено дві громади – Мирненська і Старобогданівська, бажаємо їм успіху».

 Світлана Христова (начальник Мелітопольського міськрайонного відділення ПФУ): «Ви у перших лавах між владою і простим народом. На вас лежить велика відповідальність за життєдіяльність території».

Юрій Єсипенко (екс-голова Мелітопольської районної ради): «Вітаю своїх колег, нехай щастить у всіх справах».

  Кращі працівники системи районного самоврядування отримали грамоти обласної та районної адміністрації та районної ради. Для усіх присутніх колективи районного будинку культури підготували святковий концерт.