Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутати обласної ради звітують про роботу

Депутати обласної ради звітують про роботу

На 20-те грудня заплановано проведення чергової сесії Запорізької обласної ради. На ній на розгляд будуть винесені близько 70 проектів рішень, серед них – фінансування програми виконання повноважень депутатами обласної ради на 2019-ий рік. Планується, що депутатські фонди будуть збільшені до півтора мільйона гривень, це дасть можливість депутатам реалізувати більше соціальних проектів на своїх територіях. А наразі депутати обласної ради від Мелітополя звітують про реалізацію проектів за 2018-ий рік

 

У 2018-му році розмір фонду, який був виділений кожному депутату обласної ради на виконання депутатських повноважень, склав 1 мільйон гривень. По 300 тисяч гривень із цієї суми  кожен депутат облради вже витратив на адресну допомогу людям, які зверталися до депутатів, і по 700 тисяч обранці витратили на реалізацію інфраструктурних проектів та закупку сучасного обладнання для соціальної сфери. Депутати від Опозиційного блоку від Мелітополя й району  переважну частину коштів зі своїх фондів – майже 2 мільйони витратили на придбання мультимедійних комплексів у школи і дитячі садки міста й району, на встановлення дитячих майданчиків, закупку медичного обладнання, комп’ютерного класу тощо. 6-го грудня на своєму виборчому окрузі побував депутат облради Ігор Жердєв. За кошти з його фонду у Мелітополі встановлено три дитячі майданчики та придбано мультимедійні комплекси для 7-ї, 11-ї , 13-ї шкіл та у дитячий садок №8. У 7-ій школі мультимедійний комплекс встановлений у кабінеті історії, учні кажуть, що тепер отримувати знання їм набагато цікавіше.

 «З дошкою цікавіше, ніж просто писати на дошці. Більше погружаємося у процес».

Жердєв (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Добре, що є фонд, і ми можемо його направляти на підтримку дітей. Бачимо віддачу. Сподіваюся, що у наступному році фонд буде збільшено, і ми зможемо ще більше надати допомоги».

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Як засновник цього фонду я бачу, наскільки він ефективний. 84 депутати мають фонд і успішно реалізують проекти на своїх територіях. При цьому вони раціонально використовують кошти платників податків».

Директор 7-ї школи Катерина Пропець подякувала депутатам за підтримку і попросила у наступному році виділити кошти на придбання ще одного мультимедійного комплексу для початкових класів.