Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Бокс під ялинку

Бокс під ялинку

У святкові дні в Мелітополі відбувся новорічний турнір від академії боксу «Турбоком». Спортсмени трьох команд з’ясовували - хто ж з них є найсильнішим. Девізом заходу було обрано гасло «Чесне суддівство»

 

Танець ніг, що зачаровує, важкі удари, які здатні змусити суперника здатися, нерви тренерів, підтримка публіки, очікувана хвилина перепочинку між раундами і, врешті-решт, радість перемоги або розчарування від поразки – все це і є справжній бокс. Усі складові цього виду спорту були наявні і під час новорічного турніру, який 29 грудня проходив на території спорткомплексу «Терра Спорт». Його організатором за традицією стала група компаній «Турбоком», де успішно функціонує своя академія боксу. Між тим, генеральний директор Володимир Овчаренко під час привітального слова окремо підкреслив, що успішний спортсмен – це всебічно розвинена людина.

Змагалися у турнірі три команди-учасниці  – боксери з академії боксу «Турбоком» (тренери Михайло та Юрій Литвиненки), спортсмени мелітопольської ДЮСШ №1 (тренер Михайло Сербаєв) та збірна міста Дніпра (тренер Євген Бабенко). Усього на ринг вийшли одинадцять пар спортсменів у різних вікових категоріях. І усі вони, незалежно від того, підняли їм після бою руку чи ні, здобули головне – досвід. Який, як відомо, напрацьовується саме на практиці.

За підсумками турніру всі боксери отримали медалі, грамоти та подарунки від спонсора змагань. У групі компаній «Турбоком» сподіваються у майбутньому зробити цей захід міжнародним.