Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Місто авансувало Водоканал на 4,3 млн грн

Місто авансувало Водоканал на 4,3 млн грн

Члени виконавчого комітету провели перше у новому році засідання. До порядку денного було включено переважно технічні питання, за які 13 членів виконавчого комітету голосували пакетом. Засідання тривало 5 хвилин

Виконком затвердив питання захисту прав дітей, соціального захисту, питання ЖКГ та фінансові. Своїм рішенням через порушення однієї зі статей «Положення про громадських інспекторів з контролю за санітарним станом у місті», а саме ненадання у встановлені терміни щоквартальних та щорічного звітів, виконавчий комітет позбавив права виконувати обов'язки громадських інспекторів двох осіб. Іще одним рішенням виконкому стало надання згоди виконкому на кредитування «Водоканалу» з міського бюджету. Сума, яку підприємство зобов’язується повернути до казни, 4 мільйони 300 тисяч гривень.

 Ірина Рудакова (заступник міського голови): «До комісії з питань техногенної безпеки звернулося підприємство Водоканал з тим, що йому треба робити попередню оплату за електроенергію. Фінансовий ресурс комунального підприємства не дозволяє йому самому зробити аванс за січень та лютий. Йому потрібна фінансова допомога. Водоканал перебудує свій графік фінансових виплат і у майбутньому відшкодує до бюджету гроші».