Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Зустріч з Віленом Усiковим

Зустріч з Віленом Усiковим

11-го січня в центральній міській бібліотеці імені Лермонтова стартувала низка літературних творчих зустрічей з мелітопольським художником, актором, педагогом Віленом Усiковим. На них мелітопольці можуть особисто поспілкуватися з Віленом Миколайовичем і дізнатися багато цікавого про його життєвий і творчий шлях

 

У Мелітополі, мабуть, немає такої людини, яка б не знала Вілена Миколайовича Усiкова. Художник, актор, режисер-постановник, чудовий оповідач, педагог, майстер конферансу, письменник, доброї душі людина з прекрасним почуттям гумору Вілен Усіков  - це ціла сторінка в житті Мелітополя. Про таких людей кажуть: талановита людина талановита в усьому. Понад шістдесят років свого життя Вілен Миколайович віддав мистецтву та культурі, пройшов шлях від культорганізатора до директора ПК імені Шевченка. Він досі викладає у вищому училищі культури, очолює міське товариство художників. Зустріч, організована у у бібліотеці Лермонтова, - перша у цьому році, вона приурочена до дня народження Вілена Миколайовича: 1 січня йому виповнилося 82 роки. У залі бібліотеки зібралися краєзнавці, письменники, бібліотекарі, студенти та численні шанувальники його таланту.

На зустрічі Вілен Миколайович розповів про свій життєвий і творчий шлях, повідав цікаві й смішні історії, які з ним відбулися, відповів на питання гостей, поділився планами на майбутнє. Варто відзначити, що з-під його пера вийшло кілька книг «Родное и близкое», «Мой город. Наши мелитопольцы», вже написана друга її частина, яка вийде у світ в лютому цього року. Творчі зустрічі з Віленом Усiковим пройдуть ще два дні, дванадцятого і тринадцятого січня в бібліотеці імені Лермонтова, початок о тринадцятій годині. Запрошуються усі, хто бажає поспілкуватися з цікавою людиною і послухати твори, виконанні самим автором.