Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Пральний бізнес

Пральний бізнес

Після того, як мелітопольські чиновники вирішили ліквідувати пральні, які обслуговували різні бюджетні установи, зокрема дитсадки та лікарні, пральним бізнесом почали займатися приватні структури. І, як зазначають кореспонденти обласного видання «Наші гроші. Запоріжжя», у місті спостерігається тенденція , коли всі підряди у цій сфері виграє фактично одна й та ж фізична особа підприємець. Навіть не зважаючи на вищу, ніж у конкурентів, ціну

 

Так, на сайті «Наші гроші. Запоріжжя» з’явилася стаття про те, що 14 січня КУ “Територіальне медичне об’єднання “Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги”  Мелітопольської міськради за результатами тендеру уклала угоду з ФОП Балян Едгар Юрійович на прання білизни вартістю 365 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Прозоро».

Замовлено прання 20800 кг білизни 4-го класу забруднення вартістю 17,55 грн/кг з лікарень №1, №2, дитячої та інфекційної лікарень.

Конкурентом переможця на нинішньому тендері виступив ФОП Биков Василь Васильович, який до цього кілька разів постачав лише котли і подібну промислову продукцію.

Також в листопаді 2018 року підприємцю Едгару Баляну прання білизни на 700 тис. грн. замовляло Управління освіти Мелітопольської міської ради. Тоді дешевші пропозиції подавали конкуренти Баляна: ФОП Діденко Олег Вікторович (476 тис. грн) і ПП “Вегаком” (472 тис. грн). Втім, обидві дешевші пропозиції відхилили: до поданих “Вегаком” документів були низка зауважень, а підприємець Олег Діденко взагалі не завантажив жодного документу.

Нагадаємо, на початку минулого року Управління освіти Мелітопольської міськради замовляло послуги прання 20-річній моделі Анні Божкіній, яка вказувала номери телефону все ж того Едгара Баляна, орендувала техніку в нього безпосередньо і його батька. При цьому, вартість послуг тоді становила 20 грн за прання кг білизни, проти нинішніх 17,5 грн.