Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Зростання цін на продукти, у тому числі і хліб, мелітопольців шокує

Зростання цін на продукти, у тому числі і хліб, мелітопольців шокує

З початку року в Україні стрімко дорожчають продукти харчування, зокрема за останні кілька тижнів піднялася вартість хліба, деяких овочів тощо. Цибуля, морква, буряк - складові національної страви - борщу так само дорожчають. Мелітопольці висловили свою думку з приводу цього питання

 

З початку року в Україні зросла вартість низки соціальних продуктів харчування. Подорожчало борошно, додали в ціні макарони, ковбаси, овочі: цибуля, буряк, морква, капуста. Додав у ціні і пшеничний хліб.

Особливо важко, як і раніше доводиться пенсіонерам. Після сплати комунальних послуг їм залишається грошей майже буквально – на хліб і воду. І якщо молодь намагається влаштуватися на другу і третю роботу, то люди похилого віку нині  просто виживають.

Разом з підняттям цін на продукти харчування і товари першої необхідності, уряд вже говорить про чергове  підвищення  деяких комунальних тарифів. Нагадаємо: з першого січня подорожчало тепло і вода, а  з весни стане дорожчим газ.