Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Фініта ля комедія

Фініта ля комедія

Мер Мелітополя, представник блоку Петра Порошенка Сергій Мінько особисто розписався у свої безпорадності та безпорадності своєї команди щодо вирішення проблеми появи врешті-решт У Мелітополі комунального пасажирського транспорту. Для цього не знадобилося навіть проводити спеціальний брифінг, що його постійно рекламує заступник мера Іван Федоров. Міський голова все сказав під час зустрічі з делегацією ЄС, представники якого відвідали Мелітополь на минулому тижні

Сергій Мінько (міський голова Мелітополя): «Ми не можемо своїми силами вирішити проблему пасажирського транспорту».

Ось і все. Те, про що вже давно здогадувалася більшість мелітопольців, нарешті знайшло своє відображення і у словах чиновників. Комунального пасажирського транспорту в місті поки ще не буде, і невідомо, чи буде взагалі. Нинішні можновладці не змогли вирішити чи не єдину дійсно важливу для міста соціальну проблему. І дійсно, набагато легше позбавляти дітей харчування в школах або закривати на довготривалий період дитячі садки – тут багато думати не треба, та й батьки дітей все стерплять. А ось коли дійсно потрібно вирішити фундаментальну проблему (а питання комунального пасажирського транспорту є саме таким для Мелітополя), то тут, виявляється, ефективність праці керівного складу міста дорівнює нулю. А як же все гарно починалось.

Заступник мера Іван Федоров у січні минулого року будував повітряні замки і малював журналістам картини з майбутнього про те, як влада планує запустити на одному з маршрутів комунальні автобуси з помірною для городян вартістю проїзду. Чиновник чітко озвучує дату історичного прориву у сфері мелітопольських пасажироперевезень – до 1 серпня 2018 року. Цю захопливу новину підхопили усі ЗМІ, а особливо підконтрольні владі, зокрема муніципальний телеканал ТВМ.

А ось брифінг Івана Федорова 10 місяців та 13 днів потому, 27-го листопада 2018 року. Про комунальний транспорт чиновник вже воліє мовчати, і лише пряме питання журналіста змушує його згадати про цю тему. Між тим, увага, влада за цей період домоглася згоди місцевих депутатів, незважаючи на протести представників Опозиційного блоку, які поставили під сумнів авантюрні розрахунки чиновників на отримання згоди на кредит у банку на 50 млн гривень, частина грошей передбачалася саме на придбання пасажирських автобусів.

Минають ще два місяці, і тут світ побачив вищезазначені одкровення мера Сергія Мінька перед європейцями. Цікаво, як тепер команда молодих та нібито прогресивних під час чергового підвищення цін на проїзд у міських маршрутках буде заспокоювати городян? Адже ідея комунального транспорту з пільговими квитками поки провалюється.