Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Комунальний сепаратизм

Комунальний сепаратизм

Сваркою закінчилося чергове засідання депутатської комісії з питань ЖКГ, яке відбулося сьогодні. Обранець від партії ветеранів Афганістану Володимир Рибченко звинуватив комунальників у тому, що вони виконують роботи тільки у тих районах міста, які курирують лояльні до влади депутати. У відповідь начальник УЖКГ Олексій Тегімбаєв порадив Володимиру Рибченку більше спілкуватися з мешканцями свого округу, щоб спільно визначитися з найпроблемнішими місцями, які потребують швидкого втручання комунальників

 

Депутат міської ради від Партії ветеранів Афганістану Володимир Рибченко в черговий раз звернув увагу на те, що комунальники за вказівкою зверху у більшості випадків роблять ремонти тільки на тих округах, які курирують обранці з команди мера Сергія Мінька. У той же час інші райони міста, де мешкають такі самі мелітопольці - платники податків – роками не можуть дочекатися робіт по благоустрою. А проблеми між тим лише накопичуються.
Володимир Рибченко (депутат міської ради «Партія ветеранів Афганістану»)

Обурений таким ставленням, депутат-афганець обвинуватив комунальників у сепаратизмі і пригрозив їм буцегарнею.

У свою чергу начальник УЖКГ Олексій Тегімбаєв, до якого переважно і звертався Володимир Рибченко, відповів, що депутат сам не знає, чого хоче.

До того ж, за словами головного комунальника Мелітополя, до нього на прийом приходили люди з округу Володимира Рибченка і їх хвилюють зовсім інші проблеми, ніж ті, що постійно озвучує обранець.

На цьому перепалка завершилася – і, схоже,  кожний з її учасників залишився при своїй думці.