Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Вільні художники презентують власні картини

Вільні художники презентують власні картини

«Натхнення» - під такою назвою в Мелітополі відкрилася виставка картин міських майстрів пензля арт-студії «Вільний художник». Виставка розташована в вікнах читальної зали центральної міської бібліотеки імені Лермонтова

 

Багатий на таланти Мелітопольський край. Чергове тому підтвердження – відкриття виставки картин майстрів арт-студії «Вільний художник». Побачити роботи можна в центрі міста - у вікнах читальної зали бібліотеки імені Лермонтова. Там представлено понад двадцять картин: це пейзажі, види міста та лісові галявини, натюрморти, портрети, тварини і дуже красиві квіти як нагадування про літо. Роботи виконані у різних техніках та жанрах.

 Мелітопольці, дивлячись на картини, можуть дізнатися і про авторів робіт. Поруч з картинами розташовані портрети художників, розповіді про них і їхні побажання глядачам. Наймолодшій художниці всього десять років, а найдосвідченішій – більше шістдесяти. Багато робіт майстрів пензля представлено також у арт-студії «Вільний художник». Усіх бажаючих художники запрошують відвідати майстер-класи з живопису.

  Виставка картин вільних художників «Натхнення» буде працювати протягом місяця, до п'ятого березня.  Насолодитися творчістю талановитих майстрів пензля запрошуються  всі цінителі мистецтва.