Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Дерева рубають – хтось заробялє

Дерева рубають – хтось заробялє

У Мелітополі триває процес масового обрізання, а подекуди, повного спилювання, дерев. Люди, що стають свідками такого варварського ставлення виконавців цих робіт до рослин, висловлюють своє обурення. Після Новорічних та Різдвяних свят дерева пиляли на вулиці Бориса Михайлова (раніше Комінтерна). Захистити дерева мелітопольці не змогли

 

Вулиця Бориса Михайлова унікальна тим, що дві частини приватного сектору розділяє алея з дерев. Там висаджені і акації, і тополі, и кущі бузку. Мешканці цієї вулиці самі висаджували цей зелений гай. Аж ось, у січні на здорові дерева, немов саранА, налетіли якісь люди, що згодом представилися працівниками УЖКГ. Мелітопольці заскочили їх за спилюванням акацій та тополь. При чому, обрізали псевдо-комунальники не лише аварійні дерева, а й здорові, деякі взагалі спиляли. Люди нарахували півтора десятки пеньків. Причому, як зазначають мешканці будинків, невідомі пиляли дерева аби як, поспіхом. Городяни зазначають, що за багато років нікому з мешканців не спало навіть на думку пустити дерева на дрова, аж ось знайшлися ті, кому насадження завадили. 

Мешканці вулиці Бориса Михайлова намагалися з’ясувати – хто саме дав завдання пиляти дерева, але робітники з пилами були не багатослівними. Люди випадково побачили акт про виконання робіт, там було написано – обрізання дерев, а насправді дерева пилялися під самий корінь. У тому, що під ніж йшли цілком здорові рослини, можна пересвідчитися, подивившись на щойно зроблений зріз.

Нещодавно така сама ситуація виникла на вул. на вулиці Сивицького. Нагадаємо там 28 січня  з’явилися чоловіки на вантажному автомобілі, які різали дерева. Тамтешні мешканці намагалися з’ясувати хто вони та звідки, але чоловіки без розпізнавальних знаків відповідей уникали, тільки робили свою брудну справу. Хмизу у вогонь тоді додав начальник УЖКГ Олексій Тегімбаєв, до якого додзвонилися журналісти. Він повідомив, що його управління цього року обрізкою дерев ще не займалося, тим більш у віддаленому приватному секторі. Але згодом з’ясувалося, що люди в уніформі, що працювали на вул. Сивицього, мали  безпосереднє відношення до ФОП Вакар. Підприємець, Олексій Вакар працював у міському парку, потім звільнився, а потім раптом почав отримувати буз конкурсу замовлення на виконання робіт на півтора мільйони бюджетних гривень. У тому числі, цьому підприємцю, а не комунальникам, виконком ніби то замовив обрізку дерев. Скільки на це витрачається грошей – невідомо. Як і те, куди йдуть дрова. Ми ж лише нагадаємо, що у Мелітополі в останні роки одна за одною з’являються приватні котельні, що працюють на пелетах, і ніби-то мають пряме відношення до сфери бізнес-інтересів заступника мера Івана Федорова.