Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутат надає підтримку сільським закладам освіти

Депутат надає підтримку сільським закладам освіти

Депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Олег Буряк продовжує робочі поїдки соціальними закладами міста та району. Депутат відвідує школи та дитячі садки з метою з’ясувати, які проблемні питання у цих закладах потребують депутатського втручання та фінансової підтримки у 2019-му році. Сьогодні депутат побував у селі Вознесенка

 

Вознесенка – досить велике село, тут мешкають п’ять з половиною тисяч людей. Є дитячий садок, загальноосвітня школа та гімназія. Саме цим закладам депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк вирішив приділити увагу. Разом із сільським головою Ольгою Гарабаджиу депутат завітав до школи, де навчають 240 дітей, та поспілкувався з керівництвом навчального закладу і педагогічним  колективом. Оскільки Олег Буряк має на меті за свою каденцію за кошти з депутатського фонду якомога більше шкіл та дитсадків забезпечити сучасним обладнанням, він запропонував придбати для Вознесенської школи мультимедійний комплекс вартістю 50 тисяч гривень. Але директор школи та вчитель інформатики зазначили, що для більш ефективної роботи школі краще купити сучасний комп’ютерний клас, бо той, що є – вже давно застарів. Коштувати це буде дорожче, але депутат запевнив – школа отримає комп’ютерний клас.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Треба дітям давати те, що їм необхідно. Тому вирішили придбати комп’ютерний клас із 10-ти комп’ютерів, щоб дітям було цікаво навчатися».

Сільський голова Ольга Гарабаджиу подякувала депутатові за підтримку і зазначила, що у школу керівництво села та педколектив вклали багато зусиль.

Ольга Гарабаджиу (голова Вознесенської сільської ради): «Коли школа була початковою, колектив багато вклав, ми тут усе ремонтували. Депутати нам допомагали – Хмельницький, Ярощук, тепер Буряк. Дякую Вам за підтримку!»

Окрім школи, Олег Буряк запланував у цьому році із свого депутатського фонду надати фінансову підтримку і дитячому садку Вознесенки. У дошкільний заклад буде придбаний мультимедійний комплекс.