Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Факти - річ уперта

Факти - річ уперта

Телеканал МТВ-плюс одне з небагатьох міських ЗМІ, що не тільки і навіть не стільки розповідає про досягнення і успіхи місцевої влади, скільки критикує її за різноманітні прорахунки. Звісно, це не подобається чиновникам, які взяли на себе роль служителів Феміди: свої брифінги заступник міського голови Іван Федоров перетворив на аналіз наших сюжетів, які його особисто якимось чином зачіпають

 

Черговий брифінг заступника мера Івана Федорова розпочався нестандартно – чиновник вирішив зробити подарунок нашим журналістам. Подарунок, якщо чесно, так собі – витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру власності на нерухоме майно. А приводом для цього подарунка став наш нещодавній сюжет, у якому йшлося про власника будівлі колишнього заводу «Продмаш». Чиновники усіма способами намагаються відхреститися від того, що ця будівля на вул.Інтеркультурній має до них відношення. Отже, документ, що надав Федоров, чітко вказує на те, що адміністративний корпус заводу «Продмаш» на вулиці Інтеркультурній на 97 відсотків належить Акціонерному банку «Металург», а не людині, яку часто бачили за кермом автомобілів мера Сергія Мінька. Саме на цьому ми неодноразово наголошували у своїх сюжетах. У наданих заступником мера копіях документів, сподіваємося, рукою самого Івана Федоров підкреслений рядок, де зазначено, що власник величезної будівлі заводу, як і майна, є запорізький банк, а не наближена до мера людина. Виконавши привселюдно свою місію, Іван Федоров попросив оприлюднити саме цю інформацію у ефірі.  

Ми виконаємо це побажання чиновника, адже цей випадок ще раз демонструє, як мелітопольська влада маніпулює фактами і відповідно, дурить людей. Ось цей документ з підкресленими рядками. По-перше, звертаємо увагу на дату прийняття рішення – 2007 рік. Зафіксували це собі на майбутнє. По-друге, вчитуємося у текст і бачимо зовсім іншу картину, аніж та, яку намалював нам Іван Федоров. Виявляється, банку «Металург» належить 3 відсотки власності, а не 97. А ось якраз ті самі 97 відсотків і належать ТОВ «Продмаш». Це, як ми зазначили, відомості за 2007 рік. Беремо свіжіші дані – за 2017 рік з тих самих реєстрів речових прав на нерухоме майно та прав власності на нерухоме майно. І ось що знаходимо: ті самі 97 відсотків адмінкорпусу заводу, які були власністю ТОВ «Продмаш», перейшли до  Руслана Олеговича Стаднічука. А це саме та особа, яку і бачили за кермом мерських автомобілів. Отже, офіційні документи доводять, що саме оприлюднена нами інформація відповідає дійсності, а не та, яку надав заступник мера Іван Федоров. Сподіваємося, що на своєму черговому брифінгу Іван Сергійович визнає свою помилку і привселюдно вибачиться за свої слова про брехливу інформацію у нашому сюжеті стосовно власника адміністративного корпусу заводу «Продмаш».