Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Рекорд: у виборах президента України візьмуть участь 44 людини

Рекорд: у виборах президента України візьмуть участь 44 людини

В Україні повним ходом йде підготовка до виборів президента, які відбудуться 31-го березня. 9 лютого було сформовано виборчій список. Цього року за піст глави держави побореться рекордна кількість кандидатів: за даними Центрвиборчкому потенційними президентами країни на сьогодні є 44 особи. Наша знімальна група поцікавилася у мелітопольців, чи знають вони прізвища кандидатів і чого чекають від майбутніх виборів

 

Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у президенти України. На нинішніх виборах зафіксована рекордна кількість - 44 особи. Це практично вдвічі перевищує рекорд 2004 року - тоді у перегонах взяли участь 24 кандидати. Варто відзначити, що цього року про своє бажання позмагатися за крісло президента заявили більше дев'яноста претендентів – усі вони надали необхідний пакет документів до ЦВК і внесли 2,5 мільйони гривень. Серед нинішніх кандидатів у президенти 40 чоловіків і 4 жінки, середній вік становить 50 років. Серед зареєстрованих кандидатів 16 є народними депутатами. Більшість мелітопольців не знають навіть половини прізвищ кандидатів в президенти, називаючи лише п'ять-шість найбільш розрекламованих лідерів гонки.

Чи будуть українці 31-го березня вибирати серед 44 кандидатів, стане відомо пізніше, адже до 7-го березня включно кандидати можуть подати заяву до ЦВК про зняття з перегонів.