Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Чемпіонат Мелітополя з баскетболу визначив найкращих

Чемпіонат Мелітополя з баскетболу визначив найкращих

9-го лютого в ДЮСШ № 3 пройшов чемпіонат Мелітополя з баскетболу серед жіночих команд, присвячений пам'яті тренера Євгена Богданова. В 2-х вікових підгрупах - молодшій (школярки) і старшій (студентки профтехучилищ і університетів) змагалися 10 команд з Мелітополя, Фруктового, Трудового і Веселого. У старшій підгрупі грали 4 команди - спортсменки з Веселого, команда «Сіті» (Мелітополь), команда з Трудового і команда «80-ті» (Мелітополь). Ігри проходили за круговою системою. У молодшій підгрупі було 6 команд - з Фруктового, Веселого і 4 команди з ДЮСШ №3. Наймолодшому гравцю було 16 років, найстаршому – 44

 

У молодшій віковій групі перемогу здобула команда ДЮСШ №3, 2-е і 3-е місце завоювали відповідно мелітопольська команда «Вінкс» і команда з Веселого. Серед старших баскетболісток бронзу завоювала команда у складі випускниць різних років відділення баскетболу ДЮСШ №3 під назвою «80-ті». 2-е місце зайняла команда з Веселого, а переможцем стала команда «Сіті» з ДЮСШ № 3.

Призери отримали медалі і грамоти, а також перехідний кубок (у старшій підгрупі). За результатами ігор проводилися конкурси на кращого снайпера штрафних кидків і кращого снайпера далеких кидків. У номінації «Кращий снайпер штрафних кидків» серед молодших гравців перемогла вихованка ДЮСШ №3 Дарина Сушкіна, а серед дорослих – гравець команди «80-ті» Наталія Жиракова. В номінації «Кращий снайпер далеких кидків» кращою серед молодших гравців стала Вероніка Дерезенко (вихованка ДЮСШ № 3), а серед старших - Ольга Тарасенко з Веселого. До змагань мелітопольських баскетболісток  підготували Юлія Рослякова і Галина Гузь. Зараз мелітопольські баскетболістки готуються до чемпіонату України, який проходитиме в місті Дніпро у березні.