Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Як працює Держ бюро розслідувань

Як працює Держ бюро розслідувань

Підсумок роботи слідчих Територіального управління Державного бюро розслідувань підбили у Мелітополі. Співробітники ДБР за 2 місяці направили на досудове розслідування більше двох сотень кримінальних проваджень

 

Територіальне управління Державного Бюро Розслідувань розташоване у Мелітополі з 27 листопада. Слідчі виявляють та розкривають злочини, скоєні високопосадовцями, держслужбовцями, суддями, правоохоронцями та військовими у Запорізькій області, Херсонській, Криму та Севастополі. Директор теруправління Денис Керман каже про надмірне навантаження співробітників і не укомплектований штат – зі 114 осіб фактично працюють 44 співробітника, з них лише двоє – мешканці Мелітополя.  

За два місяці, зазначає Денис Керман, слідчі розпочали 212 карних проваджень. З них більшість надійшли від інших правоохоронних структур, а 80 – розпочато безпосередньо слідчими ДБР. Перше датоване 11-м грудня минулого року. Скарги слідчим можна надавати анонімно, але розглядати їх будуть лише за умови наявності конкретних осіб, що скоїли тяжкі злочини, та самих описаних злочинів. Найбільша кількість скарг, що розглядаються, скоєно правоохоронцями та військовими. У Теруправлінні зазначили, що є серед них і ті, що скоєні у Мелітополі та Мелітопольському районі. Їх близько десяти, - це єдине, що озвучив директор, уся інша інформація належить до таємниці слідства та презумпції невинності.

Денис Керман (директор тер управління ДБР у Мелітополі): «У січні до суду було спрямовано 16 обвинувальних актів».

Тер управління працює лише два місяці, між тим, вже звітує про результати. Директор ДБР сподівається на те, що штат, задля більшої ефективності роботи таки буде доведений до необхідної кількості осіб. Управління, нагадаємо, займає будівлю колишньої 3-ої поліклініки на вул.. Індустріальній. Між тим, Денис Керман зазначає, що розташування у Мелітополі не досить вдале, адже, наприклад, аби дістатися до Херсону, якщо злочин скоєно там, треба витратити 3-4 години, а у розкритті справ саме час – це головний чинник. Слідчі кажуть про те, що скарги можна надавати цілодобово і анонімно за тел..: 49-04-60.