Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Волейболісти з Вознесенівки – переможці Кубку Мирненської ОТГ

Волейболісти з Вознесенівки – переможці Кубку Мирненської ОТГ

Для виховання олімпійського духу в Мирненській школі пройшли перші змагання з волейболу на Кубок Миренської об’єднаної територіальної громади. У волейбольних поєдинках брали участь команди з 8-ми сільських шкіл Мелітопольського району. Перед початком змагань до присутніх звернувся голова Мирненської ОТГ. Він побажав школярам успіхів та перемог та передав привітання від народного депутата України Євгена Балицького, який надав допомогу в підтримці і організації спортивного заходу

 

Школярі приклали максимум усиль для того, щоб гідно представити свої учбові заклади і завоювати головний трофей – перехідний Кубок Мирненської ОТГ.

За результатами змагань переможцями серед команд юнаків і дівчат стали команди з Вознесенівської школи. Вони отримали перехідний кубок. Друге місце посіли школярі з Мирненської об’єднаної територіальної громади. Вихованці і вихованки Терпіннівського колегіуму «Джерело» і школярі з Новопилипівки зайняли відповідно 3-е і 4-е призові місця. Всі призери і переможці отримали грамоти і цінні призи. 16-го березня в Мирному проходитимуть змагання з настільного тенісу серед школярів Мирненської ОТГ.