Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Медалі «Кришталевого м’яча» найшли своїх господарів

Медалі «Кришталевого м’яча» найшли своїх господарів

У ДЮСШ №3 закінчився 16-й традиційний відкритий турнір з гандболу "Кришталевий м'яч", що проходив впродовж декількох днів за участю 14-ти юнацьких команд. Нагадаємо, цього року призові місця розігрували спортсмени 2007-го і 2008-го років народження. Мелітополь представляли вихованці ДЮСШ №3, яких до змагань підготували Руслан Ібрагімов та Леонід Герасимов

 

За підсумками фінальних поєдинків, які  пройшли 2-го березня, визначилися переможці. Чемпіонами серед учасників  2007-го року народження стали  гандболісти з міста Кишинів. Мелітопольська команда під керівництвом Леоніда Герасимова за пенальті отримала срібло за зайняте друге місце, а гандболісти з запорізької команди ЗТР відвезли додому бронзу.

Вихованці Руслана Ібрагімова – хлопці 2008-го року народження стали сьомими. Кращими гравцями від мелітопольської команди були визнані Кирило Гібл і Захар Акімов. Розслаблятися гандболістам ніколи. Попереду на них чекають нові перемоги на змаганнях. З 16-го по 19-е квітня  юнаки 2007-го року народження братимуть участь у міжнародному турнірі у Мелітополі, а спортсмени 2008-го року народження готуються до на півфіналу шкільної ліги.