Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ «Граємо за Україну разом!»

«Граємо за Україну разом!»

9-го березня на базі Мелітопольської ДЮСШ №3 пройшов чемпіонат Запорізької області з футзалу серед юнаків 2006-2007-го років народження «Граємо за Україну разом!»

 

 У змаганнях, що вже 8-й рік поспіль проводять обласний центр «Спорт для всіх» спільно з  обласним управлінням молоді, фізкультури і спорту, цього року взяли участь 75 команд, а це більш ніж півтори тисячі гравців різного віку. Чемпіонат проводиться з метою пропаганди футболу та здорового способу життя, залучення дітей до систематичних занять футболом та їхнього оздоровлення, об'єднання усіх, хто вболіває за український футбол, виявлення переможця та призерів обласних змагань.

За підсумками проведених матчів перемогу здобули вихованці ДЮСШ з Михайлівки (тренер Сергій Хорошун). Команда «Дизеліст-Токмак» під керівництвом тренера Артема Олексієнка стала срібним призером чемпіонату, а  «Таврія-Васілівка», яку тренує Андрій Мицик отримала бронзу. Дві мелітопольські команди «Спартак» (тренер Михайло Чалий) і «Аріс» (тренер Андрій Ємельянцев) завоювали відповідно 4-е і 5-е місця.