Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Збірна України – чемпіон світу з мас-рестлінгу

Збірна України – чемпіон світу з мас-рестлінгу

Україна стала абсолютним чемпіоном світу з мас-рестлінгу 2019-го року. Такий пост з’явився сторінці нашого земляка Валерія Газаєва у Фейсбук. Підопічний Валерія Олег Силка взяв участь у шести змаганнях з мас-рестлінгу, закінчивши їх «в суху» і ставши абсолютним чемпіоном світу

 

З 9 березня у Саудівській Аравії проходив Фестиваль верблюдів імені Короля Абулазіза «Всесвіт кочівникІв». Цей фестиваль вважається грандіозним спортивним та культурним заходом. У ньому взяли участь більше двох з половиною тисяч спортсменів з сімдесяти країн світу. Цього року на фестивалі були представлені десятки національних видів спорту, насамперед, - це різні види боротьби, вправи для силачів і обов’язково перегони на верблюдах та конях. Українські велетні здивували колег по фестивалю своїм зовнішнім виглядом у  вишиванках та шароварах, до речі, саме за умовами організаторів усі спортсмени повинні були бути вдягненими у національні костюми. Наш земляк, богатир Валерій Газаев представляв Україну разом з Олегом Силкою, який нещодавно захистив свій титул володаря Кубку України з мас-рестлінгу. Олег брав участь у абсолютному чемпионаті світу з мас-рестлінгу, що відбувався у рамках фестивалю, а Валерій Газаєв - у перенесенні 120-ти кілограмового мешка на відстань. У складі збірної за участі інших українців Газаєв та Силка змагалися у командному перетягуванні канату.

10 березня, за підсумками змагань, Олег Силка, якого тренує Валерій Газаєв, став абсолютним чемпіоном світу. Усі шість поєдинків він закінчив з рахунком 2:0. А у фіналі подолав діючого чемпіона світу з республіки Саха-Якутія Сергія Фролкіна. Варто відзначити, що позаду наші спортсмени залишили 42 суперника з 42 країн п’яти континентів, а це близько двох з половиною тисяч осіб.