Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Успіх мелітопольських каратистів на чемпіонаті області

Успіх мелітопольських каратистів на чемпіонаті області

1-го і 2-го березня в Запоріжжі проходив відкритий чемпіонат області з кіокушинкай-карате. У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з Мелітополя, Запоріжжя, Харкова, Миколаєва, Дніпра, Синельникова і Кам’янського. Були серед них і 35 вихованців мелітопольської федерації кіокушин-карате. Хлопці й дівчата продемонстрували відмінні результати і завоювали велику кількість медалей

 

Золоті медалі отримали Ксенія Майборода, Лизавета Форостенко, Володимир Іванченко, Ігор Дудін і Данило Єрмоленко. Срібло в активі Гліба Філоненка, Максима Логінова, Ігоря Вороновського, Данила Кузнецова, Єлизавети Савлук, Катерини Ємел’янової, Юлії Морозової і Олександра Романюти. А Дмитро Остафейчук, Катерина Малиш, Сурен Казарян і Віктор Ємел’янов завоювали бронзові медалі.

До змагань мелітопольських каратистів підготували тренери Олексій Школяренко, Артем Зінов’єв, Дмитро Курасов і Владислав Інодін. Цього тижня мелітопольські спортсмени виступатимуть на чемпіонаті України, проведення якого заплановане у місті Дніпро.